Продавам Samsung Watch 4 44mm од Телеком.

deni.mitev

Gaining Experience
7 октомври 2014
725
428
Користен 3 дена со гаранција 12 месеци.


c26f1c35f4e092dbebf047d2b2004d39.jpg220 евра


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

damil

On your way to fame
2 јануари 2015
877
993
Од каде е купен, гаранција има-нема, боја ?

Огласов е ко да си напишал "Продавам Голф 17к."
 

deni.mitev

Gaining Experience
7 октомври 2014
725
428
За apple производ што не е активиран, има 1 година гаранција.

Инску бел е од грција донесен.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,603
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно