Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Samsung S21 FE 6/128 SD888

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
533
1.270
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

Продавам Samsung S21 FE 6/128 SD888 - 19.500 ден.

Продавам телефон S21 FE 6/128 SD888 5G користен од моја страна кој истиот е зачуван максимално 9.5/10.
Доаѓа со 5 маски и уште 2 заштитни стакла за екран.
Доаѓа во оригиналното пакување со УСБ тајп Ц кабле.

Цената изнесува 19500 денари.
Погледнете го атачментот 128652Погледнете го атачментот 128653Погледнете го атачментот 128655Погледнете го атачментот 128656Погледнете го атачментот 128657Погледнете го атачментот 128658

Видете го целиот оглас...
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
533
1.270
Битола
Bump!
Со телефонот доаѓаат вкупно 6 маски + 2 заштитни сталка за екран.
Type C кабле за телефонот заедно спакувани во оригинално пакување.
20230818_100753.jpg
Цената изнесува 19 000 денари.
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.069
31.378
kalco.ru
Sorry за ot.
Од каде ти се овие маскиве со принт? Дај линк ако се од али ептен се јаки.
 

Potop

Gaining Experience
26 декември 2013
354
438
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! MKD78.68 35%OFF | Cartoon Matchman Phone Case For Samsung Galaxy A34 A54 A13 A33 A53 A32 A52 S23 S22 Ultra Plus S21 FE Note 20 Soft Silicone Cover
Еве нешто слично. Извинете за офф

Sent from my SM-G781U using Tapatalk
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
533
1.270
Битола
Bump
Последно намалување
-18 499 денари во фабрично пакување
-без знаци на користење
-гратис 6 маски и 2 стакла за екран.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.598
Мислења
945.545
Членови
34.082
Огласи
1.974
Најнов член
classicmetal
На врв Дно