Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Samsung S21+ 8/128

Статус
Затворена за нови мислења.

DonFrozex

Practice makes perfect
9 јуни 2011
1.254
1.497
DonFrozex додаде нов оглас:

Продавам Samsung S21+ 8/128 - 350 €

Продавам Самсунг S21+ 8/128gb, purple.
Користен е 2 години со заштитна маска, купен у Холандија (истечена гаранција).
Телефонот е максимално сочуван, без гребки, оштетувања и слично.

Доаѓа со оригинална кутија, без полнач, и нов сет стакло + маска.

Се продава поради надградба, така да без замени.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно