Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Samsung S21+ 8/128

Статус
Затворена за нови мислења.

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.251
7.397
mikrotikmacedonia.online
DrMTR додаде нов оглас:

Продавам Samsung S21+ 8/128 - 22.000 ден.

Како што гласи насловот продавам Samsung S21+ 8/128 Exynos 2100 во беспрекорна состојба, без никакви гребки модификации или сервисирање по истиот. Од прв ден го користам во Caseology Parallax футрола платена 30-тина евра. Телефонот го користам година и 3 месеци. Телефонот го давам со гратис оригинална Samsung clear case футрола купена дополнително за него (платена 900 денари во Анхоч)...

Видете го целиот оглас...
 

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.251
7.397
mikrotikmacedonia.online
Резервиран до денеска!

Ако не се земе денеска телефонот се враќа на продажба назад.
 
Последна промена:

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.251
7.397
mikrotikmacedonia.online
Заборавив да пишам, прифаќам и понуди за цена за истиот. Доколку некој е сериозно заинтересиран за убаво телефонче нека се јави во ДМ ке дискутираме. Може ке најдеме заедничка прифатлива сума.

П.С: Не ми нудете хардвер со доплата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.118
Мислења
955.826
Членови
34.517
Огласи
2.321
Најнов член
kristen885
На врв Дно