Продадено Продавам Samsung S20 Plus 128GB Grеy

Статус
Затворена за нови мислења.

martinmax

Gaining Experience
1 март 2013
170
192
Skopje
Се продава Samsung S20 Plus 128GB Grеy, купен пред околу 2 години од Сетек. Телефонот работи одлично и се продава поради замена со понов модел.
Слики од телефонот тука.

Забелешка:
Телефонот не е како нов, и има гребаници од користење на екранот.

Не праќам по карго, телефонот може да се види во Аеродром.

Цена: 400e
 

martinmax

Gaining Experience
1 март 2013
170
192
Skopje
Задното капаче скрешено и заменето со неоргинал капаче кое не е баш најдобро залепено.

Нова цена 300е.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,600
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно