1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено PRODAVAM SAMSUNG S10e

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Musho, 25 Јуни 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  101
  286
  9 oктомври 2013
  Машко
  Продавам самсунг с10е нов со 2години гаранција од ВИП.Може да се бира помеѓу црн(темно тегет) и бел.Слики мислам дека не е потребно телефонот не е ни отворен,моделот е 6 со 128 гига.Без замени
  Цена: 31.000 ден моделот е 6 со 128 гига.

  Линк со карактеристики:
  Samsung Galaxy S10e - Full phone specifications
   
  Последна промена: 25 Јуни 2019
  На SaleSk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  101
  286
  9 oктомври 2013
  Машко
  Како инфо,белиот отиде,остана само црниот(темно плав)Еве некоја фотка[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
 3. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  101
  286
  9 oктомври 2013
  Машко
  30.000 ден

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
 4. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  101
  286
  9 oктомври 2013
  Машко
  29.000

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
 5. Musho

  Musho
  Gaining Experience

  101
  286
  9 oктомври 2013
  Машко
  Продаден.

  Со здравје да си го користи @cipiripi

  Може клуч

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
  На Molec и cipiripi им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Bozoo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  715
 2. uwemi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,094
 3. Varsonator

  Продадено Samsung Galaxy S6 32 GB

  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,569
 4. AleksandarT
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  491
 5. Rikimaru

  Проценка Samsung S10e

  Rikimaru, 30 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  773
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...