• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Samsung Note9 6/128

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DarthJe5us

Practice makes perfect
2 јануари 2012
2,064
1,542
Од телеком земен пред 2 години му истече гаранција на почеток на Декември. Ќе ставам слики покасно.

21,500 денари
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,053
Мислења
837,658
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно