• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm

Статус
Затворена за нови мислења.

claus

Gaining Experience
13 април 2020
63
104
Се работи за моделот Aluminum 44mm, aqua black.
Часовникот е користен 6-7 месеци, во одлична состојба е нема никакви гребнатинки на него.
Со него оди кутија, полнач, и уште 3 4 ремчиња (портокалово, зелено, црвено).

Цената е 5000ден.
Мислењето е автоматски споено:

Резервиран.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.139
Мислења
894.119
Членови
31.856
Огласи
326
Најнов член
MajkaTi
На врв Дно