• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 12/256

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

aleksuperior

On your way to fame
6 декември 2012
669
928
Како што е насловот, телефоните се нови и неотпакувани од А1 оператор, со две години гаранција.

Боја: Црна и Сребрена

Цена: 48.500,00Контакт ПП.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,752
Мислења
856,681
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно