• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Samsung Galaxy Note 10+ 5G

 • Ја почнал/а темата
 • #1

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,535
870
Како што гласи огласот Samsung Galaxy S10+ Note 5G се продава за 33.000 денари или по ПП за детални инфо. Одлично сочувано и пазено користено е околу година и нешто половина , гаранција е изгубено оти е странска но гарантирам дека е совршено и беспрекорно функционира според фабрички и нема странски ЛОГО и Блотвери и е со ексинос чипсет и тукушто е апдејтирано на андроид 11 со UI 3 и тоа директ од телефонот.
Боја е silver aura слеано како виножито

Сликиве е сликано од Samsung Galaxy S20 Note Ultra 5G . И искрено да бев зорт немаше да го продадам Нотето 10 плус ами причина е ова ми е вишок затоа го продавам и нема никаква разлика со Ноте 20 ултра освен камери и некои занемарливи детали и да знаев дека нема разлика и немаше да купам С20 Нотето. Инфо по ПП и тука следува оригинален смарт ковер кое ме чинеше 70 евра од ебај и фул пакет


Sent from my S20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #5

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,535
870
Како што гласи огласот Samsung Galaxy Note S10+ 5G се продава за 33.000 денари или по ПП за детални инфо. Одлично сочувано и пазено користено е околу година и нешто половина , гаранција е изгубено оти е странска но гарантирам дека е совршено и беспрекорно функционира според фабрички и нема странски ЛОГО и Блотвери и е со ексинос чипсет и тукушто е апдејтирано на андроид 11 со UI 3 и тоа директ од телефонот.
Боја е silver aura слеано како виножито

Сликиве е сликано од Samsung Galaxy S20 Note Ultra 5G . И искрено да бев зорт немаше да го продадам Нотето 10 плус ами причина е ова ми е вишок затоа го продавам и нема никаква разлика со Ноте 20 ултра освен камери и некои занемарливи детали и да знаев дека нема разлика и немаше да купам С20 Нотето. Инфо по ПП и тука следува оригинален смарт ковер кое ме чинеше 70 евра од ебај и фул пакет


Sent from my S20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk


Sent from my S20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #6

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,535
870
Ве молам модераторот да преправи насловот правилно и да избриши последиот пост ?!

Sent from my S20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
 

gremlin

Unstoppable
18 октомври 2009
2,744
2,296
Скопје
gremlin's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 10750H
Motherboard
Intel HM470
Storage
ADATA 8200 Pro 512GB
PSU
230W
RAM
16GB DDR4 Hynix 3200Mhz
Video card
Geforce RTX 2060 6GB
Case
ASUS G712LV
Mouse
SteelSeries Sensei
Keyboard
Gigabyte Force 7
Audio
Realtek :D
Monitor
17" BOE 120Hz TN
OS
Windows 10 Pro 64Bit
Детални инфо за смартфонот


Sent from my S20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
Погрешен модел ти е на линкот, тоа е 4Г модел овој е 5Г:


Дополнително наведи кој модел е бидејќи има два, со 256 гига и 512 гига.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #8

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,535
870
Да да тој е, извини моја збунка со дебели прсти утнувам . Како и да е, важно е да се види физички и сериски и се друго и ќе знаете .

Sent from my S20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #9

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,535
870
,нагоре

Sent from my S20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #10

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,535
870
Резервиран?!

Sent from my S20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #11

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,535
870
Се премислил и се враќа на продажба

Sent from my S20 Note Ultra 5G SM-N986U using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #12

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,535
870
Продаден е на куувачот надвор од форумот преку негов познајник кој е член на форумов , и со здравје нека си служи долго време. Може да се заклучи темава . Благодарам.

Sent from my SM-T720 using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,533
Мислења
846,151
Членови
29,330
Најнов член
Leonard
На врв Дно