1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам Samsung Galaxy A7 2018

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од UnderMyRules, 24 Април 2019.

 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  Како што гласи насловот се продава нов неотпакуван A7 2018 64gb Blue под гаранција од Телеком.
  цена: 16999ден
  61TV1rVfpgL._SX569_.jpg 2018262-0919_galaxy-a7-spec-5ba35e0fa376e.jpg 20190424_162457.jpg 20190424_162516.jpg
   
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 3. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  нова цена само денес 14990ден
   
 4. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  нова цена 14 990ден можна е и замена за PS4 pro половен
   
 5. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  нова цена 14 500 ден.
   
  Изменето од модератор: 17 Мај 2019
 6. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 7. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 8. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 9. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 10. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 11. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 12. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
Слични теми
 1. Ron0n

  Проценка Samsung Galaxy S6 Edge Gold

  Ron0n, 18 Април 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,495
 2. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,254
 3. Necromancer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,186
 4. stavrov69
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  694
 5. olikomerc
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  486
Вчитување...

Сподели

Вчитување...