1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам самсунг галакси с7 едџ

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dimitars, 20 Февруари 2020.

 1. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,678
  333
  8 Мај 2007
  Телефонот е користен, купен во телеком. Има пукнатина на екранот, но е потполно функционален.

  Цена 3000 денари IMG_20200220_114532.jpeg IMG_20200220_114542.jpeg IMG_20200220_114549.jpeg IMG_20200220_114554.jpeg IMG_20200220_114559.jpeg IMG_20200220_114601.jpeg

  Испратено од GM1910 преку IT.mk форум апликација
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,678
  333
  8 Мај 2007
  Продадено на член од форумов. Имаше огромен број приватни пораки извинете на некој што не вратив но фер беше кој прв се јави прв шанса да го купи да има... Може клуч

  Испратено од GM1910 преку IT.mk форум апликација
   

Сподели

Вчитување...