• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Samsung A52s нов неотпакуван од телеком.

Статус
Затворена за нови мислења.

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
874
750
Работи на сите карти.
6/128гб
Цена 16500ден фиксна.
 

Атачменти

 • 78D2FDCD-0C0D-4B19-8183-A2A676DB974D.jpeg
  78D2FDCD-0C0D-4B19-8183-A2A676DB974D.jpeg
  1,3 MB · Прегледи: 85
 • E70992CC-5F7A-4AC8-8EB0-018C2DFDD5FE.jpeg
  E70992CC-5F7A-4AC8-8EB0-018C2DFDD5FE.jpeg
  1,3 MB · Прегледи: 88

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
874
750
Купен во Србија со нивна гаранција 09.12.2023

Цена 14000 ден фолиите стојат од страна , одлична состојба.
 

Атачменти

 • 957C7BF8-777B-40CA-A539-5A8AFBC90728.jpeg
  957C7BF8-777B-40CA-A539-5A8AFBC90728.jpeg
  1,3 MB · Прегледи: 110
 • 46206464-0320-4968-B1FC-A443524A5A8C.jpeg
  46206464-0320-4968-B1FC-A443524A5A8C.jpeg
  1,2 MB · Прегледи: 113
 • 61DB40BC-1380-44E0-BA9B-7CF60C455474.jpeg
  61DB40BC-1380-44E0-BA9B-7CF60C455474.jpeg
  1,3 MB · Прегледи: 112

deni.mitev

On your way to fame
7 октомври 2014
874
750
18.03.2022 купен , 24м гаранција телеком(неверлок).

Цена 210 еу
 

Атачменти

 • F1B602BA-8482-43BC-B13E-FA905EE10F88.jpeg
  F1B602BA-8482-43BC-B13E-FA905EE10F88.jpeg
  1,3 MB · Прегледи: 41
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43.457
Мислења
901.475
Членови
32.169
Огласи
540
Најнов член
MartinLee33
На врв Дно