1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам Samsung 850 Pro 512GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Necromancer, 15 Март 2018.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Продавам Samsung 850 Pro 512GB, користено неколку месеци, што значи има гаранција 2.5+ години, купено од Анхоч. Беше инсталирано во лаптоп кој го дадов и ектремно малку користено (270 часа).

  Цена: 12.500 ден.

  sm850pro1.JPG

  2018-03-07.png
   
  На Delta111, Zippo, gremlin и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
 3. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
 4. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
 5. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  11.000 ден.
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  10.000 ден. ценава е за неделава, не би го продавал пониско.
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  bump

  без замени, само за кеш.
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 8. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Продадено надвор од форум, може клуч.
   
Слични теми
 1. tomi

  Проценка Samsung 850 Pro 512GB

  tomi, 8 Јули 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,362
 2. undergrounde
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,354
 3. Војвода
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,857
 4. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  653
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...