Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Samsung 3400x1440 VA Panel 75hz Ultrawide

Статус
Затворена за нови мислења.

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
365
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам Samsung 3400x1440 VA Panel 75hz Ultrawide - 12.000 ден.

Дечки се продава мониторчево користено е точно година дена во канцеларија (кај што не се пушело цигари ако на некој му е битно) , купен од Анхоч.Има подршка за 2x HDMI, и DP, AMD Freesync. Чувам и кутија од него

Screen : 34 inch UltraWide VA Panel 75hz

ЦЕНА : 12.000 Денари.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.659
Мислења
946.781
Членови
34.138
Огласи
2.006
Најнов член
zlaticn85
На врв Дно