1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продавам SAMA Inpower

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Vlad944, 26 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
  Продавам куќиште SAMA Inpower со 5 кулери од кои 4x DeepCool RF120B и 1x DeepCool XFAN
  Куќиштето е земено 22.11.2019 со гаранција и истото нема никакво оштетување,кулерите се прилично нови земени од Анхоч на 12.2.2020.
  Се продава поради upgrade.
  Цена 3200 денари фиксна.
  Локација БТ со можност достава по карго.

  Слики од куќиштето
  IMG_20200227_151329.jpg IMG_20200225_164534.jpg IMG_20200225_163957.jpg
  "parts are not included with the case"
   
  Изменето од модератор: 29 Март 2020
  На pacerMK му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
  Додавам уште 3 други кулери од кои 2 светат сино а 1 црвено: IMG_20200229_075703.jpg IMG_20200229_075713.jpg
  Куќиштето може да оди со следниве кулери:
  Само куќиште - 2000 денари
  Куќиште + 4 кулери 2х blue,1x red,no led Deepcool Xfan - 2400 денари
  Куќиште + 4 кулери DeepCool RF120B - 3100 денари
  Куќиште + 8 кулери - 3500 денари.
  Куќиштето напред е со mesh и има добар проток на воздух.Истото собира мах 8 кулери.
   
 3. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
  Обнова!
  1. Само куќиште 2000 денари
  2. Куќиште + 4 кулери 2400 денари
  3. Куќиште + 4 кулери DeepCool RF120B - 3000 денари
  4. Куќиште + 8 кулери 3400 денари.
   
 4. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
  Нови цени!
  Само куќиште 1800 денари
  Куќиште + 4 кулери 2200 денари
  Куќиште + 4 кулери DeepCool RF120B - 2800 денари
  Куќиште + 8 кулери 3200 денари.
  Цените се фиксни.
  Резервации/информации во ПП.
   
 5. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
 6. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
  Може и само кулери
  4x RF120B - 1000ден.
  Сите 8 кулери -1400 денари.
   
 7. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
 8. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
 9. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
  Само куќиште 1800 денари
  Куќиште + 4 кулери 2200 денари
  Куќиште + 4 кулери DeepCool RF120B - 2800 денари
  Куќиште + 8 кулери 3200 денари.
   
 10. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
  На продажба:
  • Куќиште SAMA inpower 1600 денари
  • Куќиште + 4 кулери 1900 денари.
  Цените важат до понеделник!
   
 11. Vlad944

  Vlad944
  On your way to fame

  294
  539
  3 Март 2015
  Машко
  Се тргат од продажба.
  Клуч.
   
Слични теми
 1. windows8
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,117
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,268
 3. Roncic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  569
 4. Vlad944

  Продадено SAMA G-Storm

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  763
 5. DaVoRkNe
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  356
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...