Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам с22 плус, Snapdragon 8 Gen 1

Статус
Затворена за нови мислења.

Gecas12

Gaining Experience
27 септември 2019
85
76
Gecas12 додаде нов оглас:

Продавам с22 плус, Snapdragon 8 Gen 1 - 24.000 ден.

Како што гласи насловот, Продавам бел S22+ 8/256 со Snapdragon 8 Gen 1 процесор благодарение на кој одлично држи батерија. Телефонот доаѓа со оригинален Самсунг Travel Charger 25w, фолија на екранот и две заштитни маски.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.355
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно