Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам S21+ 8/128 во беспрекорна состојба

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.175
7.314
mikrotikmacedonia.online
DrMTR додаде нов оглас:

Продавам S21+ 8/128 во беспрекорна состојба - 24.500 ден.

ако што гласи насловот продавам Samsung S21+ 8/128 Exynos 2100 во беспрекорна состојба, без никакви гребки модификации или сервисирање по истиот. Од прв ден го користам во Caseology Parallax футрола платена 30-тина евра. Телефонот го користам година и 3 месеци. Доаѓа во комплет со полнач оригинален Samsung 25w (може и без полначот) и оригинален кабел со оригинална кутија. Телефонот го...

Видете го целиот оглас...
 

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.175
7.314
mikrotikmacedonia.online
Апдејт.

Бидејки има повеќе заинтересирани за телефонот, ке одам по принцип прва порака, прв услужен. Доколку првиот се откаже, ке бидат контактирани вториот третиот итн..
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.400
Членови
34.074
Огласи
1.967
Најнов член
colorizedpanda
На врв Дно