Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам Ryzen 3 1200 со Stock Cooler

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
466
895
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам Ryzen 3 1200 со Stock Cooler - 1.500 ден.

Цена 1500ден комплет со сток кулерот.
Без кутија и без гаранција
контакт: ПП или вибер 077 638 126
Карго ќе мора да избегнам за овој производ заради тоа што ја немам кутија во која што би го спакувал

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.500
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно