Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Ryzen 3 1200, 2x4GB DDR4 2400mhz , Antec Edge 550W PSU

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
439
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам Ryzen 3 1200, 2x4GB DDR4 2400mhz , Antec Edge 550W PSU - 4.000 ден.

Користени се деловите извадени од машина шѕо си работеше без проблем, може да се тестираат доколку некој сака

Комбо цена комплет 4000 денари.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.492
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно