Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам RX 6600 8gb Power Color

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
984
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RX 6600 8gb Power Color - 7.500 ден.

Продавам одлично заќувана графичка карта RX 6600 8gb Power Color
Истата има температура до 65 степени на фурмарк со кулери на 70%.
Графичката не е отварана и сервисирана.
Тест период 1 недела.

Цена: 7500ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт: 077 638 126.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.222
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно