Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам RX 580 4gb и 570 4gb Sapphire nitro +

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RX 580 4gb и 570 4gb Sapphire nitro + - 2.000 ден.

Sapphire nitro plus
RX 580 4gb - 2500ден
RX 570 4gb - 2000ден
Давам тест период од 1 недела, за било каков проблем нудам замена или full refund

Цените се фиксни,
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт: 077 638 126.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.034
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно