Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам RX 5700 XT 8gb Asus Rog Strix

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
474
913
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RX 5700 XT 8gb Asus Rog Strix - 8.500 ден.

Продавам RX 5700 XT Asus Rog Strix.
Графичката доаѓа комплет со кутија и сите додатоци.
Цена: 8500ден Фиксна.
Контакт: ПП или Viber 077638126
Може испорака по карго на ваш трошок.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.142
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно