• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продавам рутер Huawei AX3 - WiFi6+

iface

Gaining Experience
9 септември 2011
120
207
Продавам рутер Huawei AX3- WiFi6+

Карактеристики

WiFi
WiFi 6+
802.11ax/ac/n/a 2 x 2 & 802.11ax/n/b/g 2 x 2, MU-MIMO
Wireless speed is up to 2976 Mbps (2.4 GHz: 574 Mbps; 5 GHz: 2402 Mbps)

CPU
Gigahome Dual-core 1.2 GHz CPU

Interface
WAN: One 10 / 100 / 1000 Mbps Ethernet port
LAN: Three 10 / 100 / 1000 Mbps Ethernet ports
huawei-ax3-mobi.jpg


Користен 1 недела
Доаѓа со кутија, мрежен кабел и адаптер

Цена: 3000 денари
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,741
Членови
30,814
Најнов член
SandraNikola
На врв Дно