Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам RTX 3090 Asus Tuf Gaming

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
984
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RTX 3090 Asus Tuf Gaming - 34.000 ден.

Одлично зачувана, сеуште стојат дел од фабричките фолии на кулерите и на задниот дел каде што се конекторите за HDMI и DP
Има нормални температури на јадро и мемориоја, максимална температура 70/90 со 75% fan speed.
Давам 1 недела тест период, за било каква забелешка нудам full refund.

Цена Фиксна 34000денари
може испорака по карго на ваш трошок
контакт ПП или Viber 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.218
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно