Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам RTX 3080TI Vision

Статус
Затворена за нови мислења.

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
365
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам RTX 3080TI Vision - 32.000 ден.

Се продава Gigabyte 3080TI карта купена од Инсомниа многу малку користена кај мене за играње , во одлична состојба на кулери при гејминг температури во затворено куќиште 80 степена на меморија.Доаѓа со кутија

ЦЕНА : 32.000 Денари.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.887
Членови
34.141
Огласи
2.009
Најнов член
Paleyrenk
На врв Дно