Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам RTX 3080 EVGA XC3 Ultra и Zotac AMP Holo

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
464
891
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RTX 3080 EVGA XC3 Ultra и Zotac AMP Holo - 390 €

Продавам 2 графички карти RTX 3080
EVGA XC3 Ultra, доаѓа комплет со оригиналната кутија
Zotac AMP HOLO Core, оваа доаѓа без кутија.

Во прилог фотографии од двете графички, истите може да се тестираат на мој компјутер на било кој програм или видео игра ќе посакате.
Може да ме контактирате за дополнителни фотографии или тестови.

Цена 390е фиксна.
Контакт ПП или вибер 077638126

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
464
891
Evga резервисана, ќе се праќа по карго.
Преостаната уште Amp holo, корекција на цена 380е
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно