Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам RTX 3070, модели Evga XC3 и MSI Ventus

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
978
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RTX 3070, модели Evga XC3 и MSI Ventus - 14.500 ден.

На продажба графички карти RTX 3070

Модел MSI Ventus 2x, доаѓаат комплет со кутии и сите додатоци,
Модел EVGA XC3, следуваат само графички, без кутии и останати додатоци.
Двата модели се не отварани и несервисирани.

Цена: 14500ден фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт: 077 638 126.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.214
Членови
35.390
Најнов член
lefkova.e
На врв Дно