Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам RTX 3070 Asus Megalodon

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
978
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RTX 3070 Asus Megalodon - 15.500 ден.

Графичките се одлично зачувани, без никакви маани,
Држат нормални температури до 70-75 степени со 60-70% fan speed.
Давам едан недела тест период за било каква забелешка нудам full refund

Цена 15500ден Фиксна
Може испорака по карго на ваш трошок
Контакт ПП или Viber 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.225
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно