Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам RTX 3060ti Zotac

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
978
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RTX 3060ti Zotac - 13 ден.

Продавам Графички карти RTX 3060ti 8GB Zotac.
Во одлична состојба без никава маана, температури на furmark до 71 степени со 75% fan.
Следуваат комплет со оригиналната кутија.
Давам една недела тест период, за било каков проблем нудам замена или full refund.

Цена: 13000ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.214
Членови
35.390
Најнов член
lefkova.e
На врв Дно