Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Продавам RTX 3060ti Evga XC3

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
984
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RTX 3060ti Evga XC3 - 13.500 ден.

Продавам RTX 3060ti Evga XC3

Одлично зачувани, без никакви маани,
Давам една недела тест период.

Цена: 13500ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт ПП или Viber 077638126

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.131
Мислења
975.244
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно