Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам RTX 3060 12gb EVGA xc3

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
984
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RTX 3060 12gb EVGA xc3 - 10.500 ден.

Графичките се во одлична состојба, чисти без прашина, не отварани и несервисирани.
Нормална температура околу 70 степени со фанови околу 60-70%.
Доаѓаат комплет со оригиналната кутија.
Тест период 1 недела.

Цена: Фиксна 10500ден.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт: 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.132
Мислења
975.259
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно