Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам RTX 2060 6GB Zotac

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
no_retreat додаде нов оглас:

Продавам RTX 2060 6GB Zotac - 7.000 ден.

Продавам Графички карти RTX 2060 6GB Zotac.
Во одлична состојба без никава маана, температури на furmark до 70 степени со 50% fan.
Следуваат комплет со оригиналната кутија.
Давам една недела тест период, за било каков проблем нудам замена или full refund.

Цена: 7000ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.095
Мислења
974.442
Членови
35.402
Најнов член
Jun
На врв Дно