Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.115
5.123
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

Продавам ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI - 23.000 ден.

Здраво дечки,

На продажба оди ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI. Пратена како RMA замена за претходна што ја изгорив со погрешни кабли. Ја доцнеа и затоа зедов од кај нас во меѓувреме.

НАПОМЕНА: Не е користена и доаѓа со фул пакување (од претходната).

Во ComputerUniverse нова е 420e, но плус шипинг = 453е и 5% данок над сето тоа за крајна цена 476е т.е. 29,300 денари.

Во Сетек моментално нова е 33,000 денари.

Јас оваа ја продавам за 23,000...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.674
Мислења
947.018
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно