1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам разни делови и интересни работи

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од it_boy, 10 Декември 2019.

 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  391
  309
  9 Јули 2018
  Машко
  Ги продавам следните работи:
  • Gt Coupe VR Наочари за Мобилен телефон (Користени само 2 пати ) + Блутут контролер за Играње исправни =200 денари
  • Delux K3100 Ultraslim keyboard USB исправна -100 Денари
  • TENDA USB WIRELESS 150MBPS W311MI 802.11-Исправно-150 денари
  • VGA to DVI Adapter -Исправно-100 денари
  • AMD Sempron 64 2800+ SDA2800AIO3BX и Но нејм Ладилник(Види слики!)-Исправен-150 денари
  • Разни штрафчиња за ПЦ-100 денари
  • 4 Сата кабли + Кабел за напојување- за 100 денари исправни
  • УСБ звучна карта без паковка само плоча исправна -100 денари
  • 2 Железни за заден ден за плоча -100 денари
  • Asrock K8NF4G-SATA2 Socket 754 Матична Плоча за AMD Athlon ™ 64 and Sempron Processor-НЕ ТЕСТИРАНА -150 денари
   

  Прикачени датотеки:

  На farkizz му/ѝ се допаѓа ова.
 2. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  391
  309
  9 Јули 2018
  Машко
  Oстанува уште
  • Delux K3100 Ultraslim keyboard USB исправна -100 Денари
  • VGA to DVI Adapter -Исправно-100 денари
  • AMD Sempron 64 2800+ SDA2800AIO3BX и Но нејм Ладилник(Види слики!)-Исправен-150 денари
  • УСБ звучна карта без паковка само плоча исправна -100 денари
  • 2 Железни за заден ден за плоча -100 денари
  • Asrock K8NF4G-SATA2 Socket 754 Матична Плоча за AMD Athlon ™ 64 and Sempron Processor-НЕ ТЕСТИРАНА -150 денари
   

Сподели

Вчитување...