• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Razer Viper Mini

 • Ја почнал/а темата
 • #1

champagnepepe

Gaining Experience
21 ноември 2019
93
223
Скопје

Минимални траги од користење кај side buttons.
Сочуван како нов. Со гаранција до јуни 2021

Lift off Distance = помалку од 1 dvd ( само кај првата production тура од razer ) , со најнов фирмвер инсталиран.
Sensor 10/10 , optical switches 10/10.
Црвен carbon fiber скин гратис.

1500 денари. Центар, Скопје. Не праќам по карго. Заинтересирани пп.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

champagnepepe

Gaining Experience
21 ноември 2019
93
223
Скопје
Up. 1500 денари.
По желба може да се исполира глушецот од matte во glossy финиш.
референца:
1618351086460.png
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,719
Мислења
849,347
Членови
29,441
Најнов член
hristijand1
На врв Дно