• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Продавам Razer Basilisk Ultimate Wireless

Статус
Затворена за нови мислења.

VerGer

Practice makes perfect
9 ноември 2016
1.463
1.410
Скопје
Се продава https://www.anhoch.com/product/5998...ng-focus-optical-rgb-chroma-black-wmouse-dock

Глувчето е користено неколку месеци, нема никакви траги на користење (plastic shine и сл.).
Со кутија, налепници и останата гаранција до 19 Мај 2023 (Анхоч).

Note, се продава без докчето.

Цена 5000 мкд

Горан 071 389 396
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.189
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно