Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам RavPower 140W 27000mAh Power Bank

Статус
Затворена за нови мислења.

LambertGolden

Gaining Experience
4 декември 2019
195
81
LambertGolden додаде нов оглас:

Продавам RavPower 140W 27000mAh Power Bank - 110 €

Продавам нов PowerBank RavPower 140W 27000 mAh, цената е 110 еур.
Го имам користено само два пати, на овој линк има малку повеќе за спецификациите: 140W Portable Laptop Charger, 27000mAh Power Bank with 2 USB-C Output
Доаѓа со кутија и кабел.


Погледнете го атачментот 130944Погледнете го атачментот 130942

Видете го целиот оглас...
 

negoznam

Intern
8 ноември 2010
15
13
Скопје
negoznam's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 3600 @ 4.2GHz + Noctua NH-D15S
Motherboard
Gigabyte B450 Aorus Elite
Storage
Samsung 970 Evo Plus 250GB + 1TB Samsung 980 + 1TB WD Green
PSU
EVGA superNOVA 1000 G3
RAM
4x8GB Kingston HypeX Predator CL16 @ 3200MHz
Video card
MSI 3080 Suprim X 10GB
Case
LANCOOL II Mesh Performance
Mouse
Logitech MX Master 3
Keyboard
Keychron K4 V2
Audio
Helium 400BT
Monitor
Lg 35WN75C + Samusng LF24T35
OS
Windows 10
2 cycles, со сите фолии на него?

Да, 2 cycles = користено.

Исто така, $88(80+данок)< €110. Односно ~32% поголема цена во однос на ново. И шверцер да платиш за патот пак нема да стигне цената до бараната.

А твоево половно.
 

Mercilesss

Gaining Experience
20 февруари 2023
319
259
Да, 2 cycles = користено.

Исто така, $88(80+данок)< €110. Односно ~32% поголема цена во однос на ново. И шверцер да платиш за патот пак нема да стигне цената до бараната.

А твоево половно.
Истиот продукт за американските празници паѓа до -50%..
 

LambertGolden

Gaining Experience
4 декември 2019
195
81
Истиот продукт за американските празници паѓа до -50%..
По коментариве делува дека ти си најзаинтересиран за продуктов, немај гајле, коа ќе биде на 50% пиши ми, ќе ти го донесам.
Ако сакаш ќе ги прашам и поише од 50% попуст да ти дадат.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.273
Мислења
977.689
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно