Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам Raspberry Pi модел 2 и 3 и полнач.

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4.446
3.400
Скопје
www.gorast.com
skullmonkey додаде нов оглас:

Продавам Raspberry Pi модел 2 и 3 и полнач. - 2.500 ден.

Продавам користени, зачувани Rapsberry Pi 2ки и 3ки.
 • Raspberry Pi 2, Model B v1.1, 2014 : цена 1200 денари
 • Raspberry Pi 3, Model B или B+ : цена 2500 денари (гратис Team 16GB MicroSD картица)

Оригинален полнач Stontrqnics DSA-13PFC-05 FCA, Output: +5.1v, 2.5A, бел : 1200 денари
(Stontrqnics Swiching Adapter Model # DSA-13PFC-05FCA Output: +5.1v...2.5A | eBay)

Имам на лагер...

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.142
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно