• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Продавам RAM-ови & i7-2600

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

SiPy`

Unbeatable
23 јуни 2015
2,706
4,532
У строК центар!
Се продаваат следните делови:

- i7-2600 - 2500 денари
- Hynix 2x4GB 1333 MHz - 1400 денари за двете - 800 денари парче
- Kingston HyperX Beast 2х4GB 1600 MHz - 1700 денари за двете - 900 денари парче

Цена за се комплет - 5000 денари
 

Атачменти

Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,648
Мислења
829,636
Членови
28,653
Најнов член
sashka973
На врв Дно