1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам - Quadro P4000 8GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Costigan_Jr, 1 Декември 2019.

Тагови:
 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,832
  3,947
  5 Јули 2013
  NVIDIA Quadro P4000 VCQP4000-PB
  prev_Quadro_P4000_3qtr.png prev_Quadro_P4000_Front.png prev_Quadro_P4000_Top.png prev_Quadro-P4000-gr1.png

  Купена пред една година и донесена од Америка. Гаранција би имала таму, но тука нема кој да ја уважи.

  Во одлична состојба. Комплет со оргиналната кутија и додатоци.

  20191201_194149.jpg

  Цена 600 евра.


   

  Прикачени датотеки:

  На rotkiv, shifty, dejan_str и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,832
  3,947
  5 Јули 2013
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,832
  3,947
  5 Јули 2013
 4. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,832
  3,947
  5 Јули 2013
 5. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,832
  3,947
  5 Јули 2013
  цена по договор. Почетна 36000 денари.
   
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,832
  3,947
  5 Јули 2013
 7. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,832
  3,947
  5 Јули 2013
 8. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,832
  3,947
  5 Јули 2013
Слични теми
 1. daniel111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  987
 2. Steff_Maja
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  941
 3. -Ata-

  Проценка Quadro 600

  Одговори:
  1
  Прегледи:
  474
 4. boksata

  Проценка Nvidia Quadro K2200

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  881
 5. Costigan_Jr
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,586
Вчитување...

Сподели

Вчитување...