1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам PSU за видео камери

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mar tiN, 19 oктомври 2019.

 1. Mar tiN

  Mar tiN
  Gaining Experience

  513
  354
  2 Јануари 2014
  Машко
  Ново напојување - 12v 10A /9ch (120w)
  1600 денари
   

  Прикачени датотеки:

Сподели

Вчитување...