Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам PSU 650W 80 Bronze Cooler Master и Be Quiet CPU Cooler

Статус
Затворена за нови мислења.

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
347
417
Bozoo додаде нов оглас:

Продавам PSU 650W 80 Bronze Cooler Master и Be Quiet CPU Cooler - 2.000 ден.

Напојувањето заедно со кулерот се извадени од конфигурација , be quiet е скоро нов кулер користен месец дена , PSU e во одлична состојба сум немал проблем со него.

Be Quiet : 1500 денари
Cooler Master PSU : 2000 денари.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.999
Мислења
972.975
Членови
35.347
Огласи
2.934
Најнов член
petkovskamilena
На врв Дно