1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Prodavam PSU 650,750,1000 i 1250w

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 2 Април 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dostapni 2 napojuvanja :
  Njoy Woden 750w - 1500 denari.
  CoolerMaster V750 ( ima eden kabel so sata i 2 so molex )- 2200 denari.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Rezervirani dvete.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Deepcool 600w vo ispravna sostojba. Cena 1000 den edno. IMG_20191018_144445.jpg
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 5. Zabegann

  Zabegann
  Gaining Experience

  57
  55
  19 Јануари 2015
  Машко
  Планирај ме ако имаш уште некое вакво.
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Vazi.
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  2 Napojuvanja EVGA Supernova 1000 G3 - 1000w.
  Fali po eden sata kabel.
  Cena 4000 denari.
  IMG_20191112_104148.jpg IMG_20191112_104200.jpg
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 9. steelseries

  steelseries
  Gaining Experience

  767
  483
  20 Декември 2015
  Машко
  Ако откажи некој пиши.
   
  На Pane24 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  353
  247
  9 Февруари 2012
  Машко
 11. VerifiedUsers Overlay
  igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,050
  3,000
  2 Септември 2012
  Машко
  Пиши ми мене после Deksa. :p
   
 12. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Доста ти е на тебе едно :D
  Шитнати се и 2те напојувања.
   
  На dejan_str и igor_igor им се допаѓа ова.
 13. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  4 napojuvanja vo ispravna sostojba. Cena od parce 1000 denari. IMG_20191130_185700.jpg IMG_20191130_185705.jpg
   
  На Nomad и Tenny им се допаѓа ова.
 14. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 15. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,278
  3,389
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
Слични теми
 1. Andrijeski
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,175
 2. D
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,451
 3. Mao
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,563
 4. Pane24

  Продадено Napojuvanje Chieftec 1250w

  Pane24, 4 Март 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  298
 5. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  321
Вчитување...

Сподели

Вчитување...