1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Prodavam PSU 650,750,1000 i 1250w

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 2 Април 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Coolermaster 650w - 2000 denari.
  Coolermaster 750w - 2500 denari.
  Na polumodularnite fali po eden kabel sata. Imaat 2 sata i 1 molex.
  Cenite se fiksni.
  Podetalni informacii na slikata.
  IMG_20190402_223541.jpg
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Шитнати !
  Воедно ке стое отворена темава ако улетаат и други .
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Na zaliha 2 napojuvanja od 650w .
  Ednoto e so stopen konektor na pci ex , no ima uste 2 konektori za grafika.
  Nema defekti. Cena za nego 1500 denari.
  Dodeka drugoto e sve ok, cena za nego 2000 den.
  Na site mu fali po eden sata kabel od vkupno 3 od koi dva se sata i eden molex.
  15544980568162571893468087707570.jpg
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Rezervirano.
  Ostanato e uste toa od 1500.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Na zaliha nova kolicina na CoolerMaster MasterWatt 750w polumodular.
  Sleduvaat so site kabli i originalnata kutija od niv.
  Cena 2000 Denari.
  [​IMG]
   
  На cele_x и igor_igor им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ostanato uste edno , drugoto sve e rezervirano za utre..
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Edno Maaterwatt 750w se vrakja vo prodazba.
  Spakuvano u kutija sose kablite.
  Cenata e 2000.
  Isto taka dodavam i Chieftec GPS-1250C 1250watts , fali samo eden kabel odnosno molex. Drugoto na nego sve e sata i pciex kabli. Cena 5500 denari.
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Gorenavedenite se rasprodadeni.
  Za malce ja utnav temata edna brojka 550w nedostiga gore :D
  Dodavam na prodazba edno PSU 550w Chieftec za 1000ce.
  Sleduva so samo dva kabli na sata i dva na pci ex. Odnosno polumodular..
  [​IMG]
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Резервирано/продадено за утре.
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Coolermaster Masterwatt 750w.
  Sleduva so full kabli i kutija.
  Vo ispravna sostojba.
  Cena 2500 denari.
  [​IMG]
   
  На Lazarko и Efrem им се допаѓа ова.
 11. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Rezervirano do vecer.
   
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
 12. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Продадено.
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dodavam na prodazba 2 coolermaster 650w
  Istite se na slikata.
  Cenite se po 1500 denari.
  Isto taka dodavam i 2 Nyoj Legion 700w , imaat po eden kabel molex i eden so sata , i 2 so po 2x8 za gpu. Isto za niv 1500 denari.
   
 14. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  2 te coolermaster se rezervirani.
  Ostanati uste 2 Nyoj Legion 700w.
   
 15. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Coolemaster dvete se prodadeni.
  Edno Njoy 700w e rezervirano/prodadeno.
  Drugoto Njoy 700w e prodadeno.
   
  Последна промена: 26 Јуни 2019
 16. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Gorenavedenite se rasprodadeni.
  Za sledna tura dokolku ima ke pisam tuka.
   
 17. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dodavam 2 psu chieftec 1250w polumodular GPS-1250C (falaat 1-2 kabli sata/molex) - 5500 denari.
  i edno Corsair hx1000 - 5000 denari.
   
  Последна промена: 28 Јули 2019
 18. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Останати се уште 2 чифтеци. Цената е фиксна.
   
 19. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Edno rezervirano. Ostana uste edno.
   
 20. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dostapno edno Chieftec. Cena 5000.
  Isto taka dostapno e i edno PSU od 1800w LCPower LC1800. Cena za nego 5000.
   
 21. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 22. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,104
  3,077
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dostapni i dve originalni ispravni napojuvanja za asici od 1600w. Cena po 40e od parce. IMG_20190911_201453.jpg IMG_20190911_201448.jpg
   
Слични теми
 1. Andrijeski
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,119
 2. D
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,400
 3. Mao
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,500
 4. Pane24

  Продадено Napojuvanje Chieftec 1250w

  Pane24, 4 Март 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  283
 5. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  310
Вчитување...

Сподели

Вчитување...