1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Prodavam PSP2004

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 29 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,372
  3,695
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Se prodava psp2004 vo solidna sostojba.
  Zabeleska : Ne cita diskovi i kapaceto od baterijata lesno se otkacuva.
  Sleduva so originalna futrola , adapter so micro sd memoriska 16gb so igri.
  Na nego e namesteno igrite da se igraat preku memoriskata.
  Sleduva bez polnac.
  Cena 1500 denari.
  IMG_20200129_180730.jpg IMG_20200129_180737.jpg IMG_20200129_180839.jpg
   
  На Peceto и toshex им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,372
  3,695
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  prodadeno.
   
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Pane24
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,387
 2. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  721
 3. Mao
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,614
 4. Mario.Bog
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  426
 5. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  349
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...