Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продавам PS5 DualSense Controller White

Статус
Затворена за нови мислења.

MrAndrej20

Gaining Experience
6 мај 2015
69
88
MrAndrej20 додаде нов оглас:

Продавам PS5 DualSense Controller White - 3.000 ден.

Продавам PS5 DualSense Controller White, купен од Анхоч пред околу година ипол, користен дали 3-4 пати.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Резервирано
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.671
Мислења
946.982
Членови
34.145
Огласи
2.013
Најнов член
Yadow
На врв Дно