1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам PS4 Pro 1TB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Aowek, 5 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  499
  212
  14 Април 2012
  Машко
  Сонито е максимално зачувано доаѓа со 2 рачки, 1 тб хард диск се на се 5 игри имам изиграно на него. Следуваат 2 игри The Last of Us Remastered i Horizon Zero Dawn.
  Цена 21.000
   
  Последна промена: 5 Јануари 2020
  Pane24, Ragnar и на skullmonkey им се допаѓа ова.
 2. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  499
  212
  14 Април 2012
  Машко
  Овие 2 дена празнично
  19.500 денари
   
  На Jovan2389 и masterwu им се допаѓа ова.
 3. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  499
  212
  14 Април 2012
  Машко
 4. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  499
  212
  14 Април 2012
  Машко
  Продадено, може клуч.
   
  На skullmonkey и Ile bocev им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...