1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавам PS classic

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од c0mrade, 26 Април 2019.

Тагови:
 1. c0mrade

  c0mrade
  Gaining Experience

  133
  92
  11 Септември 2008
  Машко
  На продажба иде PS Classic, нов...
  Користен вкупно 6 саати, Tekken се испуца...

  PlayStation-Classic-A4.jpg PlayStation-Classic-A3.jpg

  Цена 3150ден.

  Заинтересирани, у ДМ за бројче :)
   
 2. c0mrade

  c0mrade
  Gaining Experience

  133
  92
  11 Септември 2008
  Машко
  Нова Цена: 2900ден.
   
 3. c0mrade

  c0mrade
  Gaining Experience

  133
  92
  11 Септември 2008
  Машко
 4. c0mrade

  c0mrade
  Gaining Experience

  133
  92
  11 Септември 2008
  Машко
 5. c0mrade

  c0mrade
  Gaining Experience

  133
  92
  11 Септември 2008
  Машко
Слични теми
 1. mitash
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,694
 2. Fatihh
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  736
 3. Bondzi
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,296
 4. Ulrezaj
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  253
 5. Jedah
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  477
Вчитување...

Сподели

Вчитување...