• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продавам Продавам телефони

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Стефан_Т

Gaining Experience
22 јули 2017
52
72
Продавам телефони:
Huawei Y6 2018 - едвај употребуван по дома, не е изваден од маска од прв ден, со кутија, 2 маски. 4000МКД
Huawei p10 lite - не е изваден од маска од прв ден, со кутија, 3 маски. 3000МКД
Huawei p9 lite - 2 грепки има на него, му треба нов скрин протектор, многу сочуван, 1 маска. 2000МКД
Lenovo А3500-ФЛ - многу сочуван, батеријата му држи од сабајле до вечер цел ден на јутјуб и инстаграм. 2000МКД
LG G4c - Нема грепка на него. 1 маска. 2000МКД
Samsung S5 - Батеријата е подуена, матична и екран работат, екранот се одлепува горе десно. 500МКД

Контакт во ПП или на телефон 070206948

Слики:
‪Telefoni‬‏ - Google Drive
 
Останато:
Huawei Y6 2018 - едвај употребуван по дома, не е изваден од маска од прв ден, со кутија, 2 маски. 4000МКД
Huawei p9 lite - 2 грепки има на него, му треба нов скрин протектор, многу сочуван, 1 маска. 2000МКД
Lenovo А3500-ФЛ - многу сочуван, батеријата му држи од сабајле до вечер цел ден на јутјуб и инстаграм. 2000МКД
LG G4c - Нема грепка на него. 1 маска. 2000МКД
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

Стефан_Т

Gaining Experience
22 јули 2017
52
72
Бамп

Huawei Y6 2018 - едвај употребуван по дома, не е изваден од маска од прв ден, со кутија, 2 маски. 3500МКД
Huawei p9 lite - 2 грепки има на него, му треба нов скрин протектор, многу сочуван, 1 маска. 1500МКД
Lenovo А3500-ФЛ - многу сочуван, батеријата му држи од сабајле до вечер цел ден на јутјуб и инстаграм. 1500МКД
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Стефан_Т

Gaining Experience
22 јули 2017
52
72
Бамп

Huawei Y6 2018 - едвај употребуван по дома, не е изваден од маска од прв ден, со кутија, 2 маски. 3500МКД

Lenovo А3500-ФЛ - многу сочуван, батеријата му држи од сабајле до вечер цел ден на јутјуб и инстаграм. 1500МКД
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,555
Мислења
820,411
Членови
28,214
Најнов член
vanadi
На врв Дно